zarezerwuj swój pobyt

Hotel

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa**** położony jest wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej, w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa w pobliżu historycznych Racławic. Naszym gościom oferujemy atmosferę pełną relaksu, wysoki standard obsługi oraz tradycyjną polską gościnność.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 67 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów, wyposażoną w najnowsze rozwiązania audio-wizualne część konferencyjną o powierzchni ponad 550 metrów kwadratowych, restaurację serwującą dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej w autorskim wydaniu, bar z ofertą ponad 40 rodzajów koktajli i drinków oraz wyjątkowe centrum Spa & Wellness, oferujące gamę zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych na bazie luksusowych kosmetyków firmy THALGO I BABOR, a także unikatowe w tej okolicy kąpiele i zabiegi na bazie siarki.

Otoczenie hotelu umożliwia aktywny wypoczynek dla całej rodziny wśród lasów i łąk tworzących charakterystyczny dla tego regionu pejzaż polskiej wsi. Chata grillowa, staw, pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, quady, czy przejażdżki konne to tylko niektóre z atrakcji na świeżym powietrzu, które czekają na naszych Gości.

 

 
 
 
 

Chata grillowa oddalona ok. 200 metrów od hotelu może pomieścić do 220 osób  przy ławach na imprezę w formie biesiady grillowej lub imprezy plenerowej.

 

 

 

 

 

 

 

Ponad 6 hektarów zalesionych terenów i łąk wokół hotelu z możliwością rozłożenia sprzętu, namiotów, organizacji pikników, ognisk itd.

 

 

 

 

 

  

 

Stanowiska sportowe: Golf Drving Rage, Golf Putting Green. Boiska do: koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki siatkowej, piłki nożnej, hokeja na trawie, kort tenisowy, a w hotelu basen o wymiarach 10 x 15m.

 

 

 

 

Pokoje:
Do Państwa dyspozycji oddajemy 67 pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki, w tym:

48 pokoi typu standard
15 pokoi typu superior (z wyjściem na taras, wyposażone w czajniki, filiżanki, kawę i herbatę)
2 pokoje typu Junior Suite (Apartamenty)
2 pokoje typu Executive Suite (Apartamenty z dwoma łazienkami)

Godziny otwarcia Słonecznego SPA:

poniedziałek - niedziela od 8:30 do 22:00
Sauny czynne od godz. 11:00
 

  • DoslonceWellnesswww.jpg
  • IMG_5773nagl.jpg
  • DSC05937www.jpg
  • IMG_6253www.jpg
  • IMG_5767m.jpg
  • P1040618www.jpg
  • IMG_5656_m.jpg
  • IMG_6679www.jpg

DO POBRANIA:

Pakiety pobytowe
konferencje
wesela
MEDICAL SPA
vouchery