zarezerwuj swój pobyt

Prognoza pogody na Majówkę

Majówka zbliża się wielkimi słonecznymi krokami, a nasi synoptycy z Dosłońca przewidują doskonałą zabawę na świeżym powietrzu, a osoby które liczą na rodzinne grillowanie nie będą zawiedzione, bowiem nie możemy się doczekać rozpoczęcia sezonu w chacie grillowej.

Wszystko wskazuje na to, że osoby które spędzą Majówkę w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&SPA wyjadą z uśmiechem na twarzy, a numer do recepcji zapiszą na pierwszym miejscu w swojej liście kontaktów. Zarówno otoczenie naszego obiektu, jak i atrakcje które przygotowaliśmy dla naszych Gości nie pozwolą na długie wylegiwanie w łóżkach. Amatorzy sportów pozwolić sobie będą mogli na szereg aktywności, począwszy od siatkówki plażowej, tenisa ziemnego, przez golf do przejazdów trasą rowerową pośród malowniczych widoków okolicy Racławic. Codzienne animacje dla dzieci pozwolą na chwilę odprężenia rodzicom – multimedialna sala gier, warsztaty kulinarne, zajęcia karate, nauka pływania, czy badminton.

Dla osób lubiących rywalizację przygotowaliśmy coś specjalnego. Rodzinne szyki bojowe muszą być przygotowane na bój wewnątrz hotelowy. Rodzinna Olimpiada o Puchar Dosłońca nie przejdzie obok nikogo obojętnie. W różnych dyscyplinach sportowych walczyć będziemy o sławę, a triumf świętować będziemy kąpiąc się wśród promieni słonecznych.

 

 

To nie wszystko co będziemy robić w Majówkę!

Próbował ktoś kiedyś Zumby? Jeśli nie to świetnie się składa! Swoich sił spróbować będzie można w Dosłońcu, gdzie wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą zajęcia po których (obiecujemy) nie będą to ostatnie zajęcia w Twojej karierze.

Odpoczynek od miasta.

Nielimitowany dostęp do naszej Strefy Wellness pozwoli na całkowite odprężenie od zgiełku miasta, pracy, czy hałasu. Basen, sauna, jacuzzi, czy leżaki na tarasie to jedne z nielicznych form odprężenia w naszym hotelu. Dodatkowo skorzystać możemy z pakietów SPA, które tak licznie zostały dla Was przygotowane.

Co z tą pogodą?

Odczuwalna temperatura wahać się będzie od 15 stopni do nawet 24. Nie przewidujemy opadów deszczu, a jedyne kąpiele jakie doświadczymy przed hotelem to te w promieniach majowego słońca.

Sprawdź nasz plan na Majówkę 2018! 

Pakiety pobytowe
konferencje
wesela
MEDICAL SPA
vouchery